Apie mus

Sveiki ir gražūs dantys yra labai svarbus bendravimo elementas kasdieniniame gyvenime. Kartais yra sunku nuspręsti, kam gi galima patikėti savo burnos ir dantų priežiūrą. Būtent tai „Burnos priežiūros specialistai“ jums ir gali pasiūlyti, nes tik turedami sveikus ir gražius dantis, mėgausitės šypsena, kuri jums leis labiau pasitikėti savimi!

Pasirinkę „Burnos priežiūros specialistai“  odontologijos kliniką nenusivilsite. Mūsų komanda garantuoja profesionaliai atliktas paslaugas su tik labai geros kokybės sertifikuotomis medžiagomis, ilgalaikes garantijas, labai jaukią aplinką, malonų priėmimą. Užsukę pas mus į odontologijos kliniką, Jūs pateksite į jaukią, artimą namams aplinką, čia jausitės ramiai ir konfortabiliai. Malonus bei nuoširdus mūsų klinikos darbuotojų bendravimas su pacientais sumažins jaudulį.

Nors Kėdainiuose „Burnos priežiūros specialistai“ savo veiklą pradėjo dar neseniai, jau spėjome užsitarnauti geros klinikos vardą. Džiaugdamiesi, kad mūsų kliniką pacientai palieka gražiomis ir sveikomis šypsenomis. O ateinantys nauji pacientai jau užsuka vedini mūsų buvusių pacientų rekomendacijomis. Savo darbe stengiamės maksimaliai pritaikyti vis tobulėjančių specialistų žinias, modernią įrangą ir tik labai geras sertifikuotas medžiagas, puikiam galutiniam rezultatui.

Klinikoje yra modernūs gydytojų kabinetai, įrengti pagal griežtus kokybės ir higienos  reikalavimus. Čia yra oro kondicionavimo sistemos, naudojamos naujausios sterilizavimo sistemos, šiuolaikinės sertifikuotos dezinfekavimo medžiagos. Čia specialistai dirba su naujausiais technologiniais įrengimais ir naudoja tarptautinių organizacijų sertifikuotas bei Lietuvoje aprobuotas odontologines medžiagas ir medikamentus.

„Burnos priežiūros specialistai“ įsikūrę Kėdainiuose, Šilelio g. 4, ramioje vietoje, toliau nuo šurmulio. Čia visada rasite, kur pasistatyti automobilį, be to mus galima pasiekti ir viešuoju transportu (šalia važiuoja autobusas nr.2).