Endodontinis gydymas

MikroskopasEndodontinis gydymas yra būtinas, kai šaknies kanale esančią pulpą paveikia uždegimas ar infekcija. Reikėtų paminėti, kad šiuolaikinės endodontinio gydymo technologijos bei medžiagos leidžia kokybiškai pagydyti seniau gydytus dantų šaknų kanalus.
Pagrindinis endodontinio gydymo tikslas – sunaikinti mikroorganizmus šaknies kanalų sistemoje ir apsaugoti dantį bei aplinkinius audinius nuo infekcijos. Tam tikslui šaknies kanalas turi būti išvalytas ir hermetiškai užplombuotas. Naudojant šiuolaikinius gydymo būdus ir medžiagas dažniausiai galima atlikti sėkmingą kanalų gydymą.

NAUJIENA !!! Mikroskopas – viena tokių būtinybių šiuolaikinėje odontologinėje klinikoje. Jis ypač būtinas efektyviam endodontiniam (danties šaknų kanalų) gydymui. Neretai tik mikroskopo dėka pavyksta aptikti ketvirtą krūminio danties kanalą ar užkalkėjusius kanalus, ištaisyti nesėkmingo endodontinio gydymo komplikacijas kaip pvz. šaknies viršūnės perforaciją, taip pat esant būtinybei pašalinti šaknies kanalo kaiščius bei lūžusius instrumentus. Nekokybiškai sugydyti dantų šaknų kanalai- tai dažnai persistuojančios infekcijos visame organizme šaltinis. Infekcija, esanti dantų šaknų kanaluose, nukeliauja į aplinkinius audinius, sukeldama kaulinę destrukciją pačiame žandikaulyje. Negydomas toks dantis kažkuomet bus pasmerktas ištraukti. Taigi neretai tik mikroskopas leidžia specialistui būti tikram, kad tikrai viskas padaryta tinkamai ir iki galo.